Chorwacja
08.10.96, 27 lat
08.10.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Tea Jandric vs. Irina Maria Bara - Wzajemne mecze
18.11.13 | 2. runda | Irina Maria Bara | Tea Jandric | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Bol | ceglana |
Tea Jandric form & Irina Maria Bara form
Tea Jandric - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
24.09.20 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.20 1. runda | vs. Melis Sezer | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.20 1. runda | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.20 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.20 1. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Anita Wagner | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.20 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.06.20 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Nicole Gadient | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Corina Mader | 6-1, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 Klasyf. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Misa Malkin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Melany Solange Krywoj | Melany Solange Krywoj - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Rachel Gailis | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Arantxa Sanchez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Merel Hoedt | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
23.06.14 Klasyf. | vs. Darta-Elizabete Emulina | 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.06.14 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.06.14 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Irina Maria Bara - ostatnie mecze
W100 Oeiras - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Priscilla Hon | 7-65, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rouen - ceglana | ||||
14.04.24 Klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Sara Errani | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 2. runda | vs. Laura Pigossi | 3-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 Finał | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |