MECZ
28.08.20 | 1. runda | Ipek Oz | Tea Jandric | 6-2, 6-0 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Tea Jandric | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
2-0 | Tea Jandric | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Ipek Oz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-1 | Tea Jandric | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ipek Oz | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
4-2 | Tea Jandric | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Tea Jandric | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
2-0 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-0 | Tea Jandric | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chorwacja
08.10.96, 27 lat
08.10.96, 27 lat
Ipek Oz vs. Tea Jandric - Wzajemne mecze
28.08.20 | 1. runda | Ipek Oz | Tea Jandric | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Ipek Oz form & Tea Jandric form
Ipek Oz - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Tea Jandric - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
24.09.20 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.20 1. runda | vs. Melis Sezer | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.20 1. runda | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.20 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.20 1. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Anita Wagner | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.20 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.06.20 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Nicole Gadient | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Corina Mader | 6-1, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 Klasyf. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Misa Malkin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Melany Solange Krywoj | Melany Solange Krywoj - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Rachel Gailis | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Arantxa Sanchez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Merel Hoedt | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
23.06.14 Klasyf. | vs. Darta-Elizabete Emulina | 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.06.14 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.06.14 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |