Holandia
17.09.99, 24 lat
17.09.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Donnaroza Gouvernante vs. Francesca Jones - Wzajemne mecze
14.11.16 | Klasyf. | Francesca Jones | Donnaroza Gouvernante | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Stellenbosch | twarda |
Donnaroza Gouvernante form & Francesca Jones form
Donnaroza Gouvernante - ostatnie mecze
Rotterdam - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Laura Heinrichs | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sanne Jansen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Eva Vedder | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Virginia Bosch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Annick Melgers | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Aurora Urso | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Bo Luttikhuis | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.18 Klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Bo Luttikhuis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
01.03.18 2. runda | vs. Kerrie Cartwright | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.18 1. runda | vs. Tina Vlajic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.18 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Magda Tomazani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Petra Januskova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
27.11.17 Klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Caroline Ilowska | 6-73, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Lou Adler | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
03.11.17 Ćwierćfinał | vs. Francesca Bullani | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.11.17 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Olga Esteve Mendez | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
17.10.17 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-70, 7-5 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Julyette Steur | 7-5, 0-6, 0-4, - Donnaroza Gouvernante - krecz | szczegóły meczu |
Francesca Jones - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 7-65, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Laura Siegemund | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
31.03.24 Finał | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.03.24 Półfinał | vs. Julia Riera | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Robin Montgomery | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-2, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Marie Benoit | 7-65, 4-2, Marie Benoit - krecz | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Jessica Pieri | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-0, 6-75 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 3-6, 7-65, 4-4, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
10.11.23 3. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Zoe Hitt | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Viktorija Golubic | 3-4, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Emma Lene | 7-65, 4-3, Emma Lene - krecz | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 1-4, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
29.04.23 Półfinał | vs. Solana Sierra | - Francesca Jones - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |