Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
17.09.99, 24 lat
17.09.99, 24 lat
Gaia Squarcialupi vs. Donnaroza Gouvernante - Wzajemne mecze
02.11.17 | 2. runda | Donnaroza Gouvernante | Gaia Squarcialupi | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Gaia Squarcialupi form & Donnaroza Gouvernante form
Gaia Squarcialupi - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 7-69, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Farah Fernandez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Shana Martin Mao | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Marion Viertler | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Monika Wojcik | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Defne Aslanbas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Dia Evtimova | 6-0, 2-1, Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Manca Pislak | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Bozinovska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 2-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Laia Petretic | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Kan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Donnaroza Gouvernante - ostatnie mecze
Rotterdam - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Laura Heinrichs | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Eva Vedder | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sanne Jansen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Virginia Bosch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Annick Melgers | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Aurora Urso | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Bo Luttikhuis | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.18 Klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Bo Luttikhuis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
01.03.18 2. runda | vs. Kerrie Cartwright | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.18 1. runda | vs. Tina Vlajic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.18 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Magda Tomazani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Petra Januskova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
27.11.17 Klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Caroline Ilowska | 6-73, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Lou Adler | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
03.11.17 Ćwierćfinał | vs. Francesca Bullani | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.11.17 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Olga Esteve Mendez | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
17.10.17 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-70, 7-5 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Julyette Steur | 7-5, 0-6, 0-4, - Donnaroza Gouvernante - krecz | szczegóły meczu |