Tajlandia
12.08.02, 21 lat
12.08.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Mai Napatt Nirundorn vs. Eunhye Lee - Wzajemne mecze
12.11.18 | 1. runda | Eunhye Lee | Mai Napatt Nirundorn | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | Nonthaburi | twarda |
Mai Napatt Nirundorn form & Eunhye Lee form
Mai Napatt Nirundorn - ostatnie mecze
W15 Hilton - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Carolina Gomez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.06.22 Półfinał | vs. Sijia Wei | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Yuka Hosoki | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Arabella Koller | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.22 1. runda | vs. Chloe Cirotte | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.06.22 Klasyf. | vs. Elena Karner | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.22 1. runda klasyf. | vs. Annerly Poulos | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Katerina Petrova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Elizabeth Scotty | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Irina Fetecau | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Varvara Flink | 1-6, 7-5, Varvara Flink - krecz | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
28.01.20 2. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda | vs. Giulia Morlet | 3-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Yexin Ma | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Da Hye Kim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Joanna Garland | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
U.S. Open - twarda | ||||
05.09.19 3. runda | vs. Alexandra Yepifanova | 6-3, 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Alexandra Eala | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda | vs. Hurricane Tyra Black | 1-6, 5-2, Hurricane Tyra Black - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Wimbledon (juniors) - trawiasta | ||||
10.07.19 3. runda | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 2. runda | vs. Sohyun Park | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.07.19 1. runda | vs. Holly Fischer | 7-5, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Supapitch Kuearum | 6-4, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Ipek Soylu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Eunhye Lee - ostatnie mecze
W50 Wuning - twarda | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.04.24 Klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Chusiting Tong | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Wushuang Zheng | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 2. runda | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |