MECZ
09.05.17 | 1. runda | Ekaterine Gorgodze | Katharina Hering | 7-5, 6-1 | Rome | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ekaterine Gorgodze | Katharina Hering | |
1. podanie % | 38/50 (76%) | 29/61 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/38 (71%) | 21/29 (72%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/12 (75%) | 9/32 (28%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/61 (51%) | 14/50 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/111 (60%) | 44/111 (40%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterine Gorgodze vs. Katharina Hering - Wzajemne mecze
09.05.17 | 1. runda | Ekaterine Gorgodze | Katharina Hering | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Rome | ceglana |
Ekaterine Gorgodze form & Katharina Hering form
Ekaterine Gorgodze - ostatnie mecze
W50 Lopota - twarda | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - krecz | szczegóły meczu |
Katharina Hering - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |