MECZ
14.06.17 | 1. runda | Cristina Ene | Sabina Dadaciu | 6-3, 6-3 | Curtea De | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Cristina Ene | Sabina Dadaciu | |
1. podanie % | 33/60 (55%) | 27/49 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/33 (58%) | 10/27 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/27 (44%) | 7/22 (32%) |
Zdobyte break-ball | 7/9 (78%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/49 (65%) | 29/60 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/109 (58%) | 46/109 (42%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
06.04.01, 23 lat
06.04.01, 23 lat
Cristina Ene vs. Sabina Dadaciu - Wzajemne mecze
14.06.17 | 1. runda | Cristina Ene | Sabina Dadaciu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Curtea De | ceglana |
Cristina Ene form & Sabina Dadaciu form
Cristina Ene - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Johana Markova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 7-61, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 7-63, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Jenny Duerst | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Naoko Eto | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Yuki Naito | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.19 1. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.19 1. runda | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Sabina Dadaciu - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Jana Vanik | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Klio Maria Ioannou | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Stefania Bojica | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, - Sabina Dadaciu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Doga Turkmen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
06.08.23 Finał | vs. Luca Udvardy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Półfinał | vs. Olivia Bergler | Olivia Bergler - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
03.08.23 1. runda | vs. Anna Ozerova | 7-60, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Miriana Tona | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tasha Cacciato | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Lucie Urbanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 Klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 6-4, 3-6, 0-2, - Sabina Dadaciu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 7-66, 10-3 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Sergienko | 2-6, 7-60, 11-9 | szczegóły meczu |