MECZ
04.07.17 | 1. runda | Cristina Ene | Oana Smaranda Corneanu | 6-3, 6-1 | Focsani | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Cristina Ene | Oana Smaranda Corneanu | |
1. podanie % | 26/53 (49%) | 37/52 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/26 (73%) | 19/37 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/27 (52%) | 2/15 (13%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/52 (60%) | 20/53 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/105 (61%) | 41/105 (39%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
25.06.01, 22 lat
25.06.01, 22 lat
Cristina Ene vs. Oana Smaranda Corneanu - Wzajemne mecze
04.07.17 | 1. runda | Cristina Ene | Oana Smaranda Corneanu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Focsani | ceglana |
Cristina Ene form & Oana Smaranda Corneanu form
Cristina Ene - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Johana Markova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 7-61, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 7-63, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Jenny Duerst | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Naoko Eto | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Yuki Naito | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.19 1. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.19 1. runda | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Oana Smaranda Corneanu - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.21 Klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.02.21 2. runda klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.11.19 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.11.19 Klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |