MECZ
15.09.19 | 1. runda klasyf. | Diana Sumova | Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | W25 Arad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
25.06.01, 22 lat
25.06.01, 22 lat
Diana Sumova vs. Oana Smaranda Corneanu - Wzajemne mecze
15.09.19 | 1. runda klasyf. | Diana Sumova | Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Arad | ceglana |
Diana Sumova form & Oana Smaranda Corneanu form
Diana Sumova - ostatnie mecze
W25 Brno - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
27.04.19 1. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
30.09.18 Finał | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 Półfinał | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.09.18 Ćwierćfinał | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.18 2. runda | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
31.08.18 Ćwierćfinał | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.18 2. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
24.08.18 2. runda | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.08.18 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
07.08.18 Klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
23.07.18 1. runda | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |
Oana Smaranda Corneanu - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.21 Klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.02.21 2. runda klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.11.19 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.11.19 Klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |