MECZ
08.03.17 | 1. runda | Camilla Rosatello | Mallaurie Noel | 6-4, 3-6, 6-4 | Amiens | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Camilla Rosatello | Mallaurie Noel | |
1. podanie % | 49/94 (52%) | 72/117 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/49 (67%) | 42/72 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 23/45 (51%) | 23/45 (51%) |
Zdobyte break-ball | 5/27 (19%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 52/117 (44%) | 38/94 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 108/211 (51%) | 103/211 (49%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Camilla Rosatello vs. Mallaurie Noel - Wzajemne mecze
08.03.17 | 1. runda | Camilla Rosatello | Mallaurie Noel | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Amiens | ceglana |
Camilla Rosatello form & Mallaurie Noel form
Camilla Rosatello - ostatnie mecze
W100 Oeiras - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Simona Waltert | 5-7, 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 6-73, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.24 Klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 3. runda | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Mallaurie Noel - ostatnie mecze
W50+H Calvi - twarda | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Schena Benamar | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Daavettila | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Grace Min | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Sofia Sewing | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Stefani Webb | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Lincer | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.22 Klasyf. | vs. Alice Tubello | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Fiona Codino | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.22 2. runda | vs. Margot Yerolymos | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Reims - halowa | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Jade Bornay | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Camille Moga | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 2-5, - Mallaurie Noel - krecz | szczegóły meczu | |
19.07.22 1. runda | vs. Joana Baptista | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Rebeka Stolmar | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
29.03.22 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu |