MECZ
22.06.22 | 1. runda | Sofya Lansere | Mallaurie Noel | 6-1, 6-2 | W25 Raanana | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sofya Lansere | Mallaurie Noel | |
1. podanie % | 29/45 (64%) | 19/35 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/29 (72%) | 8/19 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/16 (50%) | 2/16 (13%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/35 (71%) | 16/45 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/80 (68%) | 26/80 (33%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sofya Lansere | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Mallaurie Noel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofya Lansere | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Mallaurie Noel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sofya Lansere | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Mallaurie Noel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofya Lansere | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Mallaurie Noel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sofya Lansere | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Mallaurie Noel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sofya Lansere | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Mallaurie Noel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofya Lansere | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Mallaurie Noel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Lansere | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sofya Lansere vs. Mallaurie Noel - Wzajemne mecze
22.06.22 | 1. runda | Sofya Lansere | Mallaurie Noel | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Raanana | twarda |
Sofya Lansere form & Mallaurie Noel form
Sofya Lansere - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 Klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
04.11.23 Finał | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Półfinał | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
24.09.23 Finał | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Mallaurie Noel - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Schena Benamar | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Daavettila | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Grace Min | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Sofia Sewing | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Stefani Webb | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Lincer | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.22 Klasyf. | vs. Alice Tubello | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Fiona Codino | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.22 2. runda | vs. Margot Yerolymos | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Reims - halowa | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Jade Bornay | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Camille Moga | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 2-5, - Mallaurie Noel - krecz | szczegóły meczu | |
19.07.22 1. runda | vs. Joana Baptista | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Rebeka Stolmar | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
29.03.22 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
21.03.22 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |