INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oleksandra Korashvili vs. Aliaksandra Sasnovich - Wzajemne mecze
11.03.13 | 2. runda | Aliaksandra Sasnovich | Oleksandra Korashvili | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Netanya | twarda |
Oleksandra Korashvili form & Aliaksandra Sasnovich form
Oleksandra Korashvili - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Lauren Proctor | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.23 2. runda klasyf. | vs. Isabella Harvison | 5-7, 7-64, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Polina Pavlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
04.08.17 Półfinał | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Mariana Drazic | 6-72, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.17 2. runda | vs. Eva Lys | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Vlada Koval | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
24.04.17 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Aliaksandra Sasnovich - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 6-0, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
15.04.24 1. runda | vs. Sachia Vickery | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.04.24 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Krunic | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Kayla Day | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Liv Hovde | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Clara Burel | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Diana Shnaider | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Xiyu Wang | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Taylor Townsend | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elina Avanesyan | 7-64, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 Klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leylah Annie Fernandez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-73, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 6-0, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.09.23 2. runda | vs. Caroline Garcia | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Emma Navarro | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Belinda Bencic | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eryn Cayetano | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Magda Linette | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |