Ukraina
22.04.01, 23 lat
22.04.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Mariya Poduraeva vs. Aleksandra Pospelova - Wzajemne mecze
19.03.19 | Klasyf. | Aleksandra Pospelova | Mariya Poduraeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Mariya Poduraeva form & Aleksandra Pospelova form
Mariya Poduraeva - ostatnie mecze
W50 Lopota - twarda | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.24 Klasyf. | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 1-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
16.04.24 Klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 1-6, 7-65, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Vasilisa Borisova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 1. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu |
Aleksandra Pospelova - ostatnie mecze
W25 Sharm - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |