MECZ
15.04.18 | 1. runda klasyf. | Sharobiddin Abzalov | Artur Kulibaba | 6-1, 6-2 | Uzbekistan F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sharobiddin Abzalov | Artur Kulibaba | |
1. podanie % | 32/44 (73%) | 31/51 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/32 (75%) | 17/31 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/12 (58%) | 5/20 (25%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/51 (57%) | 13/44 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 7 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sharobiddin Abzalov | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Artur Kulibaba | |
Sharobiddin Abzalov | 1-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Sharobiddin Abzalov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Sharobiddin Abzalov | 3-1 | |
4-1 | Artur Kulibaba | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-1 | Artur Kulibaba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Artur Kulibaba | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Sharobiddin Abzalov | 1-0 | |
Sharobiddin Abzalov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Sharobiddin Abzalov | 2-1 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Sharobiddin Abzalov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Sharobiddin Abzalov | 3-2 | |
Sharobiddin Abzalov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Artur Kulibaba | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Uzbekistan
19.02.98, 26 lat
19.02.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lotwa
30.05.99, 24 lat
30.05.99, 24 lat
Sharobiddin Abzalov vs. Artur Kulibaba - Wzajemne mecze
15.04.18 | 1. runda klasyf. | Sharobiddin Abzalov | Artur Kulibaba | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Uzbekistan F1 | twarda |
Sharobiddin Abzalov form & Artur Kulibaba form
Sharobiddin Abzalov - ostatnie mecze
M15 Shymkent - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
13.04.21 Klasyf. | vs. Alexander Chepik | 6-0, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Danial Rakhmatullayev | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
05.04.21 1. runda klasyf. | vs. Kirill Kolganov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Vladyslav Manafov | 4-6, 7-66, 6-71 | szczegóły meczu | |
18.02.20 Klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Zhanger Almashev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
11.02.20 Klasyf. | vs. Alexander Igoshin | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Chernomaz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Olimjon Nabiev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Nikita Chuev | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Akbarshokh Shukurov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nikita Chuev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. George Tsivadze | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Adil Karimov | 7-64, 3-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Igor Shrolik | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Stepan Radus | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
09.07.19 1. runda | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
13.05.19 Klasyf. | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent Challenger - ceglana | ||||
06.05.19 Klasyf. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Andijan - twarda | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Artur Kulibaba - ostatnie mecze
M15 Parnu - halowa | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
20.10.19 2. runda klasyf. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
08.10.18 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F7 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hungary F6 - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Slovakia F3 - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu |