Włochy
04.12.98, 25 lat
04.12.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lotwa
30.05.99, 24 lat
30.05.99, 24 lat
Pietro Schiavetti vs. Artur Kulibaba - Wzajemne mecze
26.10.21 | Klasyf. | Pietro Schiavetti | Artur Kulibaba | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Parnu | halowa |
Pietro Schiavetti form & Artur Kulibaba form
Pietro Schiavetti - ostatnie mecze
M25 Sanxenxo - twarda | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ander Tarrio Ponte | 4-6, 7-62, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Rossi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Mayeul Darras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Noah Regas Luis | 4-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Asier Pascual De Zulueta | Asier Pascual De Zulueta - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
22.11.22 2. runda klasyf. | vs. Dax Donders | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Nil Boixader Roca | 6-2, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Michal Mikula | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Matt Ponchet | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sierre - ceglana | ||||
30.08.22 Klasyf. | vs. Alessio Demichelis | 6-4, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Caslano - ceglana | ||||
22.08.22 Klasyf. | vs. Horst Rieder | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Thomas George Brun | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
16.08.22 Klasyf. | vs. Stepan Pecak | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lars Aregger | 7-62, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Uriage - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Maxime Dubouch | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kalmar - ceglana | ||||
10.05.22 Klasyf. | vs. Timothy Carlsson Seger | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Mikhail Minakov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Schonenberg | 4-6, 7-64, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Mayeul Darras | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Damian | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 4-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Serafin Zund | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu |
Artur Kulibaba - ostatnie mecze
M15 Parnu - halowa | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
20.10.19 2. runda klasyf. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
08.10.18 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F7 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hungary F6 - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Slovakia F3 - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu |