MECZ
23.09.18 | 2. runda klasyf. | Elliott Farmer | Anthony Pero | 6-2, 6-2 | Great Britain | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Wielka Brytania
17.02.98, 26 lat
17.02.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
01.12.99, 24 lat
01.12.99, 24 lat
Elliott Farmer vs. Anthony Pero - Wzajemne mecze
23.09.18 | 2. runda klasyf. | Elliott Farmer | Anthony Pero | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Great Britain | halowa |
10.09.18 | 1. runda klasyf. | Elliott Farmer | Anthony Pero | 5-7, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Great Britain | twarda |
Elliott Farmer form & Anthony Pero form
Elliott Farmer - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Linus Frost | 1-5, - Elliott Farmer - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Jhun | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Barnstaple - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. George Davies | 7-5, 6-78, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Florian Fallert | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Domninskyi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Alexander Jhun | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mohammad Khingi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Shrewsbury - halowa | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Scott Duncan | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Yujiro Onuma | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. James Mackinlay | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Karim Beltagui | 7-65, 6-75, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sergii Antoniuk | 6-4, 1-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
M25 Chiswick - twarda | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Quentin Gueydan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Brandon Murphy | 6-3, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Hugo Schott | 3-6, 7-68, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Lasne - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Evzen Holis | 2-6, 0-3, - Elliott Farmer - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Patrick Foley | 3-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Joshua Rose | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jonas Trinker | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Lucas Hellfritsch | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.19 Klasyf. | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Bekir Berk Sahin | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Francisco Dias | 1-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Bolton - halowa | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Valentin Guenther | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.04.19 Klasyf. | vs. Neil Pauffley | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Greece F6 - twarda | ||||
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 6-3, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Linus Bilfinger-Sanchez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Anthony Pero - ostatnie mecze
M15 East - halowa | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Mitchell Harper | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 East - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Noah Schachter | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 East - halowa | ||||
21.11.19 1. runda | vs. Kyle Seelig | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F22 - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Baker Newman | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Elliott Farmer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - twarda | ||||
10.09.18 1. runda klasyf. | vs. Elliott Farmer | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F6 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Rob Reynolds | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.18 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Fenu | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Germany F12 - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Theo Schneider | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Germany F11 - ceglana | ||||
07.08.18 Klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Raynaud Vanwolleghem | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Max Lacount | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F6 - twarda | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F5 - twarda | ||||
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Federico Rebecchini | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Greece F6 - twarda | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Aleksa Martinovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Germany F10 - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Tom Cecchetto | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Germany F5 - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Leon Hoeveler | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |