MECZ
24.08.15 | Finał | Carlos Boluda-Purkiss | Mario Vilella Martinez | 6-4, 3-6, 6-4 | Romania F14 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Carlos Boluda-Purkiss vs. Mario Vilella Martinez - Wzajemne mecze
15.02.17 | 1. runda | Carlos Boluda-Purkiss | Mario Vilella Martinez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Spain F5 | ceglana |
28.10.16 | Ćwierćfinał | Mario Vilella Martinez | Carlos Boluda-Purkiss | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Spain F35 | ceglana |
24.08.15 | Finał | Carlos Boluda-Purkiss | Mario Vilella Martinez | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Romania F14 | ceglana |
07.10.13 | 1. runda | Carlos Boluda-Purkiss | Mario Vilella Martinez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Spain F34 | ceglana |
11.03.13 | 1. runda klasyf. | Carlos Boluda-Purkiss | Mario Vilella Martinez | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | Spain F6 | ceglana |
Carlos Boluda-Purkiss form & Mario Vilella Martinez form
Carlos Boluda-Purkiss - ostatnie mecze
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
11.11.20 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Nathan Seateun | - | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
11.10.19 2. runda | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - krecz | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Biella Challenger - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - krecz | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Mario Vilella Martinez - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
22.06.22 2. runda klasyf. | vs. Zdenek Kolar | 1-6, 0-2, - Mario Vilella Martinez - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Vukic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Marbella Challenger - ceglana | ||||
28.03.22 1. runda | vs. Yannick Hanfmann | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
05.02.22 1. runda klasyf. | vs. Yannick Hanfmann | 6-4, 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.22 2. runda klasyf. | vs. Elias Ymer | 6-4, 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Dudi Sela | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Nuno Borges | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 1. runda | vs. Georgii Kravchenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
27.09.21 1. runda | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Quito Challenger - ceglana | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Gonzalo Lama | 6-3, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Christian Langmo | 6-3, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.21 1. runda klasyf. | vs. Yuichi Sugita | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kitzbuhel - ceglana | ||||
28.07.21 2. runda | vs. Casper Ruud | 5-7, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 6-74, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.07.21 Klasyf. | vs. Jozef Kovalik | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.07.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Miedler | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
23.07.21 Ćwierćfinał | vs. Nicolas Kicker | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.21 2. runda | vs. Pedro Cachin | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Joao Domingues | 4-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Todi Challenger - ceglana | ||||
18.07.21 Finał | vs. Federico Gaio | 7-63, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.21 Półfinał | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-64, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.21 Ćwierćfinał | vs. Giulio Zeppieri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.07.21 2. runda | vs. Francesco Forti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.07.21 1. runda | vs. Tristan Lamasine | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
07.07.21 2. runda | vs. Daniel Altmaier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.07.21 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Andrey Kuznetsov | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham 2 - trawiasta | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Matthew Ebden | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham 1 - trawiasta | ||||
08.06.21 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |