MECZ
04.05.17 | 2. runda | Benjamin Bonzi | Matteo De Vincentis | 6-0, 6-3 | Tunisia F17 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Benjamin Bonzi | Matteo De Vincentis | |
1. podanie % | 33/54 (61%) | 27/52 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/33 (79%) | 17/27 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 7/25 (28%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/52 (54%) | 17/54 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/106 (61%) | 41/106 (39%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
WÅ‚ochy
25.04.98, 26 lat
10640 $
25.04.98, 26 lat
10640 $
Benjamin Bonzi vs. Matteo De Vincentis - Wzajemne mecze
04.05.17 | 2. runda | Benjamin Bonzi | Matteo De Vincentis | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Tunisia F17 | ceglana |
Benjamin Bonzi form & Matteo De Vincentis form
Benjamin Bonzi - ostatnie mecze
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda | vs. Federico Coria | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Marius Copil | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
13.04.24 Półfinał | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Henri Squire | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Jiri Vesely | 7-65, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Naples Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Matteo Gigante | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Enzo Couacaud | 6-76, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Raphael Collignon | 5-7, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
29.01.24 1. runda | vs. Michael Mmoh | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Lorenzo Musetti | 6-73, 6-74, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Alexandre Muller | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Dusan Lajovic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Pedro Martinez Portero | 6-76, 6-71 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Hugo Gaston | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Fery | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 7-65, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |
Matteo De Vincentis - ostatnie mecze
M25 Hammamet - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Valentin Lapalu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.04.24 2. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 3-0, Noah Thurner - krecz | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Abderrahmane Lagrou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Klasyf. | vs. Igor Trunov | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Andre Szilvassy | 6-2, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
07.04.24 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Pavel | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Maxence Bertimon | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Chen-Yang Hsu | Chen-Yang Hsu - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Andre Szilvassy | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 7-63, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ye Hongyu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 San - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Jeremy Gschwendtner | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stefano Platania | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Stefan Palosi | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Antonio Caruso | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Cezar Gabriel Papoe | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jacopo Bilardo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Charles Dossetter | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Etienne Donnet | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Theo Herrmann | 5-7, 0-1, - Matteo De Vincentis - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandr Bulitski | 2-6, 7-65, 8-10 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jake Van Emburgh | 7-5, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.04.23 2. runda klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.04.23 1. runda klasyf. | vs. James Mackinlay | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |