MECZ
28.11.17 | 1. runda | Yexin Ma | Ramya Natarajan | 6-1, 6-2 | Indore | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yexin Ma | Ramya Natarajan | |
1. podanie % | 29/54 (54%) | 20/44 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/29 (83%) | 13/20 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/25 (52%) | 9/24 (38%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/44 (50%) | 17/54 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Double foul | 5 | 7 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
06.02.99, 25 lat
10342 $
06.02.99, 25 lat
10342 $
Yexin Ma vs. Ramya Natarajan - Wzajemne mecze
28.11.17 | 1. runda | Yexin Ma | Ramya Natarajan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Indore | twarda |
Yexin Ma form & Ramya Natarajan form
Yexin Ma - ostatnie mecze
W100 Tokyo - twarda | ||||
26.04.24 Ćwierćfinał | vs. Moyuka Uchijima | 6-72, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.04.24 2. runda | vs. Erika Sema | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.04.24 1. runda | vs. Arianne Hartono | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
W50 Kashiwa - twarda | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Petra Hule | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Hanna Chang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Priscilla Hon | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lizette Cabrera | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Eri Shimizu | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Georgiana Ruhrig | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lizette Cabrera | 6-3, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Yuki Naito | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alina Korneeva | 7-5, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Joanna Garland | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Ramya Natarajan - ostatnie mecze
W25 Pune - twarda | ||||
20.12.21 Klasyf. | vs. Clara Vlasselaer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.21 1. runda klasyf. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Solapur - twarda | ||||
09.12.21 2. runda | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.21 1. runda | vs. Arthi Muniyan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bengaluru - twarda | ||||
30.11.21 1. runda | vs. So-Ra Lee | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.03.21 1. runda | vs. Bhuvana Kalva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.12.19 Klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Lakshmi Sahithi Reddy Vutukuru | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.11.19 2. runda | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.19 1. runda | vs. Delisha Guttikonda | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.11.19 2. runda klasyf. | vs. Isabella Kruger | 6-2, 0-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Anna Baranovski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Chisa Hosonuma | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Anfisa Danilchenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
02.11.19 Półfinał | vs. Rachel Gailis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Anfisa Danilchenko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Romary Cardenas Rifka | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Tricia Mar | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.18 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Aleksandra Pitak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
01.09.18 Półfinał | vs. Sohyun Park | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.18 Ćwierćfinał | vs. Reina Takahashi | 1-6, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
29.08.18 1. runda | vs. Eunji Lim | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.18 2. runda | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 5-0, Chisa Hosonuma - krecz | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
25.08.18 Półfinał | vs. Hanna Chang | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |