MECZ
09.07.17 | 1. runda | Xinyu Gao | Chang Liu | 6-4, 6-2 | Naiman | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Xinyu Gao | Chang Liu | |
1. podanie % | 34/57 (60%) | 33/58 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/34 (71%) | 16/33 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/23 (43%) | 11/25 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/58 (53%) | 23/57 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/115 (57%) | 50/115 (43%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Xinyu Gao vs. Chang Liu - Wzajemne mecze
09.07.17 | 1. runda | Xinyu Gao | Chang Liu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Naiman | twarda |
12.09.16 | Klasyf. | Xinyu Gao | Chang Liu | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Zhuhai | twarda |
Xinyu Gao form & Chang Liu form
Xinyu Gao - ostatnie mecze
W50 Shenzhen - twarda | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
14.04.24 Finał | vs. Sijia Wei | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.04.24 Półfinał | vs. Han Shi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Maya Joint | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 6-74, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 3. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Elvina Kalieva | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 3. runda | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-63, 2-1, Emilie Lindh Gallagher - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Alina Charaeva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alice Rame | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Chang Liu - ostatnie mecze
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Sakura Hondo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Olga Helmi | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
28.10.19 Klasyf. | vs. Ziyue Sun | 6-4, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Meiqi Guo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
17.10.19 Ćwierćfinał | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Eden Silva | 6-72, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Sizikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 7-66, 3-0, Eudice Wong Chong - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Jiaying He | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yuping Wang | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Ziyi Yang | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tianjin - twarda | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Shanshan Guo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |