INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Siqi Cao vs. Viktoriia Dema - Wzajemne mecze
03.02.19 | Półfinał | Viktoriia Dema | Siqi Cao | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Siqi Cao form & Viktoriia Dema form
Siqi Cao - ostatnie mecze
W25 Hong - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Sakura Hondo | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ho Ka Henrietta Wong | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
30.12.19 1. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Xiaodi You | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Xiaochuan Nie | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ziyue Sun | 6-2, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
23.09.19 1. runda | vs. Yuqi Sheng | 3-6, 0-1, - Siqi Cao - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
18.09.19 2. runda | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 2-4, - Siqi Cao - krecz | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Yuqi Sheng | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
14.09.19 Półfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 6-73, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
11.09.19 2. runda | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Jiayun Zhu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Jia Yi Dong | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mengxin Zhai | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
04.09.19 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Si Qi Liu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Mei Xu Wu | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
18.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ziyi Yang | 6-2, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Lou Brouleau | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Yuxuan Zhang | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Xuliu Sun | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Cong Ying Zhao | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Naiman - twarda | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hengyang - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Xiaodi You | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Shenzhen - twarda | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Qiu Yu Ye | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Viktoriia Dema - ostatnie mecze
W25 Slobozia - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Smith | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
09.06.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Alice Ferlito | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Laia Petretic | 4-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Nino Natsvlishvili | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ada Piestrzynska | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Koharu Niimi | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.23 Klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-63, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Darya Lebesheva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
31.10.22 1. runda klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |