MECZ
17.02.09 | 2. runda | Victoria Azarenka | Stephanie Cohen-Aloro | 6-2, 6-2 | Memphis | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Victoria Azarenka | Stephanie Cohen-Aloro | |
1. podanie % | 30/45 (67%) | 37/57 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/30 (80%) | 19/37 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/15 (47%) | 5/20 (25%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/57 (58%) | 14/45 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/102 (63%) | 38/102 (37%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 7 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Victoria Azarenka vs. Stephanie Cohen-Aloro - Wzajemne mecze
20.01.10 | 1. runda | Victoria Azarenka | Stephanie Cohen-Aloro | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
17.02.09 | 2. runda | Victoria Azarenka | Stephanie Cohen-Aloro | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Memphis | halowa |
Victoria Azarenka form & Stephanie Cohen-Aloro form
Victoria Azarenka - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Tatjana Maria | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Pegula | 4-6, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
04.04.24 3. runda | vs. Taylor Townsend | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.04.24 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
28.03.24 Półfinał | vs. Elena Rybakina | 4-6, 6-0, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yulia Putintseva | 7-64, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 4. runda | vs. Katie Boulter | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.03.24 3. runda | vs. Qinwen Zheng | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Peyton Stearns | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Caroline Dolehide | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
20.02.24 2. runda | vs. Elena Rybakina | 6-4, 2-6, - Victoria Azarenka - krecz | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Iga Swiatek | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 3. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.24 2. runda | vs. Xinyu Wang | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Magdalena Frech | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
22.01.24 4. runda | vs. Dayana Yastremska | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 3. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Clara Tauson | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Camila Giorgi | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
06.01.24 Półfinał | vs. Aryna Sabalenka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.01.24 3. runda | vs. Clara Burel | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.01.24 2. runda | vs. Anna Kalinskaya | 6-1, 7-68 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-2, 3-6, - Victoria Azarenka - krecz | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 1. runda | vs. Magda Linette | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Caroline Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 3. runda | vs. Veronika Kudermetova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.09.23 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Robin Montgomery | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Stephanie Cohen-Aloro - ostatnie mecze
Paris - halowa | ||||
10.02.11 2. runda | vs. Bethanie Mattek-Sands | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.11 Klasyf. | vs. Ana Vrljic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.11 2. runda klasyf. | vs. Nikola Hofmanova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.02.11 1. runda klasyf. | vs. Maryna Zanevska | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.11 1. runda klasyf. | vs. Jamie Hampton | 2-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
24.01.11 1. runda | vs. Iryna Bremond | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
01.11.10 1. runda | vs. Darija Jurak Schreiber | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
25.10.10 1. runda | vs. Arantxa Rus | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.10 2. runda | vs. Sofia Arvidsson | 3-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
Saint Raphael - halowa | ||||
18.10.10 1. runda | vs. Julia Schruff | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Joue les - halowa | ||||
11.10.10 2. runda | vs. Irena Pavlovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.10 Ćwierćfinał | vs. Tatjana Maria | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.10 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Barnstaple - halowa | ||||
04.10.10 1. runda | vs. Michaella Krajicek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
20.09.10 1. runda | vs. Lucie Hradecka | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.10 2. runda | vs. Zuzana Ondraskova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.10 2. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.10 1. runda klasyf. | vs. Lilia Osterloh | 6-75, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
06.09.10 Półfinał | vs. Giulia Gatto-Monticone | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.10 1. runda | vs. Anouk Delefortrie | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.10 Finał | vs. Anais Laurendon | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.09.10 2. runda | vs. Celine Ghesquiere | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.09.10 Ćwierćfinał | vs. Valerie Verhamme | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
13.08.10 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
12.07.10 2. runda | vs. Laura Thorpe | 2-5, - Stephanie Cohen-Aloro - krecz | szczegóły meczu | |
12.07.10 1. runda | vs. Lara Michel | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
05.07.10 2. runda | vs. Simona Halep | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.07.10 1. runda | vs. Sharon Fichman | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
15.06.10 1. runda klasyf. | vs. Shannon Golds | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cuneo - ceglana | ||||
28.06.10 1. runda | vs. Maria Irigoyen | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |