INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Diana Demidova vs. Valeriya Urzhumova - Wzajemne mecze
28.08.18 | 1. runda | Valeriya Urzhumova | Diana Demidova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Moscow | ceglana |
Diana Demidova form & Valeriya Urzhumova form
Diana Demidova - ostatnie mecze
W35 Hammamet - ceglana | ||||
25.04.24 1. runda | vs. Sada Nahimana | 0-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.24 Klasyf. | vs. Elena Korokozidi | 2-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
21.04.24 2. runda klasyf. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Diana Martynov | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Ruien Zhang | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
15.04.24 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Demidova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
09.04.24 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Valeriya Urzhumova - ostatnie mecze
W25 Imola - dywanowa | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Corinna Dentoni | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda klasyf. | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
13.07.19 Półfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Essen - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.19 Ćwierćfinał | vs. Nika Radisic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.19 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
03.04.19 1. runda | vs. Maria Manilova | 6-75, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Yana Sizikova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.01.19 Klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Alena Kubanova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Nika Radisic | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.18 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
11.10.18 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.18 1. runda | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.10.18 Klasyf. | vs. Ingrid Neel | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |