Rosja
21.02.01, 23 lat
21.02.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sofia Madina vs. Teodora Stinga - Wzajemne mecze
11.12.17 | 1. runda klasyf. | Teodora Stinga | Sofia Madina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Cairo | ceglana |
Sofia Madina form & Teodora Stinga form
Sofia Madina - ostatnie mecze
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 1-3, - Sofia Madina - krecz | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Pia Konig | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
02.07.18 Klasyf. | vs. Kristina Novak | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Andjelka Andric | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Tijana Svitlica | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Vladica Babic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sejla Agic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Rebeca Pereira | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
26.03.18 1. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Jessica Ho | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Salima Fendri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.03.18 Klasyf. | vs. Nora Niedmers | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Candace Olivia Pedro | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Sophie Muntean | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Teodora Stinga | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Jamie Jillissen | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Mariia Skuba | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Teodora Stinga - ostatnie mecze
Focsani - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
28.06.18 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Anna Ureke | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Oliwia Szymczuch | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
04.04.18 1. runda | vs. Varvara Flink | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
28.03.18 1. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.03.18 Klasyf. | vs. Linda Puppendahl | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.18 1. runda | vs. Agnes Bukta | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Mariagiovanna Nanti | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.18 1. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.18 Klasyf. | vs. Justyna Jegiolka | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
27.02.18 1. runda | vs. Marina Yudanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.18 Klasyf. | vs. Clarissa Gai | 6-3, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
19.02.18 Klasyf. | vs. Natalia Orlova | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.18 2. runda klasyf. | vs. Camille Cheli | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
22.12.17 Ćwierćfinał | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.12.17 2. runda | vs. Eleni Daniilidou | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.17 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.12.17 Klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Sofia Madina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Haine Ogata | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Anna Ukolova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Alexandra Perper | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Valeria Nikolaev | 0-5, - Teodora Stinga - krecz | szczegóły meczu |