Sylvie Zund vs. Ilinca Dalina Amariei 10.03.2020

Sylvie Zund vs. Ilinca Dalina Amariei 10.03.2020 - W15 Heraklion - porównanie

MECZ

10.03.202. runda klasyf.Sylvie Zund Ilinca Dalina Amariei 6-4, 6-3 Greece W15 Heraklion ceglana

STATYSTYKA MECZU

6-3

Sylvie Zund
Lichtensztein








Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
30.07.02, 17 lat







Ilinca Dalina Amariei
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Sylvie Zund vs. Ilinca Dalina Amariei - Wzajemne mecze

10.03.202. runda klasyf.Sylvie ZundIlinca Dalina Amariei6-4, 6-3 szczegóły meczuGreece W15 Heraklion ceglana

Sylvie Zund - ostatnie mecze

Greece W15 Heraklion - ceglana
10.03.20
Klasyf.
vs. Darya Astakhova6-72, 4-6 porażkaszczegóły meczu
10.03.20
2. runda klasyf.
vs. Ilinca Dalina Amariei6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.03.20
1. runda klasyf.
vs. Olivia Malm6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
02.03.20
2. runda klasyf.
vs. Elena-Teodora Cadar5-7, 6-1, 6-10 porażkaszczegóły meczu
01.03.20
1. runda klasyf.
vs. Marta Custic6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico W15 Cancun - twarda
03.02.20
2. runda klasyf.
vs. Sophie Williams- porażkaszczegóły meczu
Mexico W15 Cancun - twarda
27.01.20
2. runda klasyf.
vs. Kylie Collins1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
27.01.20
1. runda klasyf.
vs. Hind Abdelouahid6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico W15 Cancun - twarda
21.01.20
Klasyf.
vs. Roosh Wijesundera6-3, 2-6, 7-10 porażkaszczegóły meczu
20.01.20
1. runda klasyf.
vs. Rachel Leighton6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
20.01.20
2. runda klasyf.
vs. Demi Tran6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico W15 Cancun - twarda
16.01.20
2. runda
vs. Joelle Kissell5-7, 6-4, 5-7 porażkaszczegóły meczu
14.01.20
1. runda
vs. Elena Keitt6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
07.10.19
Klasyf.
vs. Romy Koelzer2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
06.10.19
2. runda klasyf.
vs. Maria Gomez3-0, Maria Gomez - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
29.09.19
1. runda klasyf.
vs. Antonia Schmidt5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
16.09.19
2. runda klasyf.
vs. Jantje Tilbuerger6-3, 6-76, 4-10 porażkaszczegóły meczu
Austria W25 St. - ceglana
08.09.19
1. runda klasyf.
vs. Alina Michalitsch6-1, 5-7, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
08.09.19
2. runda klasyf.
vs. Emiliana Arango3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Holland W15 Haren - ceglana
27.08.19
Klasyf.
vs. Emily Arbuthnott4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
26.08.19
1. runda klasyf.
vs. Marie-Charlot Lonnemann6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
26.08.19
2. runda klasyf.
vs. Celine Fritsch6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany W25+H Bad - ceglana
31.07.19
1. runda
vs. Nathaly Kurata2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
29.07.19
Klasyf.
vs. Julia Wachaczyk7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
29.07.19
1. runda klasyf.
vs. Diana Sumova6-0, 4-6, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Tabarka - ceglana
15.07.19
1. runda klasyf.
vs. Amalia Azimova6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
15.07.19
Klasyf.
vs. Alice Amendola4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia W15 Tabarka - ceglana
08.07.19
1. runda klasyf.
vs. Maria Zotova5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Izrael W15 Netanya - twarda
19.06.19
1. runda
vs. Fiona Codino3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
18.06.19
Klasyf.
vs. Lena Ruppert6-3, 3-6, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu

Ilinca Dalina Amariei - ostatnie mecze

Greece W15 Heraklion - ceglana
10.03.20
2. runda klasyf.
vs. Sylvie Zund4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
08.03.20
1. runda klasyf.
vs. Gabriela Aura Zarnoveanu6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
16.02.20
1. runda klasyf.
vs. Josephine Boualem0-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
13.02.20
2. runda
vs. Martina Colmegna2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
12.02.20
1. runda
vs. Laura Svatikova1-6, 6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
10.02.20
Klasyf.
vs. Elina Nepliy6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
09.02.20
2. runda klasyf.
vs. Ireni Lucia6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
29.11.19
Ćwierćfinał
vs. Darya Astakhova2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
28.11.19
2. runda
vs. Sinead Lohan7-63, 4-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
27.11.19
1. runda
vs. Claudia Hoste Ferrer2-6, 7-5, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
25.11.19
2. runda klasyf.
vs. Maria Alexandra Medeea Popescu3-6, 6-2, 10-2 zwycięstwoszczegóły meczu
25.11.19
Klasyf.
vs. Alessia Beatrice Ciuca6-2, 2-6, 13-11 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
20.11.19
1. runda
vs. Svenja Ochsner7-5, 1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
19.11.19
Klasyf.
vs. Laura Svatikova0-6, 7-66, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
18.11.19
2. runda klasyf.
vs. Zoziya Kardava6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
17.11.19
1. runda klasyf.
vs. Silvia Saccani6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Romania W25 Arad - ceglana
16.09.19
2. runda klasyf.
vs. Emiliana Arango6-0, 4-6, 3-10 porażkaszczegóły meczu
15.09.19
1. runda klasyf.
vs. Iulia Vlaiculescu6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Romania W15 Focsani - ceglana
09.09.19
2. runda klasyf.
vs. Olha Romanyshyn6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
09.09.19
Klasyf.
vs. Alexandra Raluca Botin6-4, 3-6, 4-10 porażkaszczegóły meczu
08.09.19
1. runda klasyf.
vs. Iulia Maria Farcas6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Romania W15 Curtea - ceglana
04.09.19
1. runda
vs. Alessia Beatrice Ciuca1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
03.09.19
Klasyf.
vs. Andra Cristina Captan6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
02.09.19
2. runda klasyf.
vs. Ioana Alexandra Negoitescu6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
01.09.19
1. runda klasyf.
vs. Nicoleta Cristina Bajescu6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Romania Bucharest - ceglana
21.08.18
1. runda
vs. Alexandra Maria Staiculescu0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Romania Bucharest - ceglana
11.07.18
1. runda
vs. Elina Vikhryanova6-4, 6-72, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Romania Focsani - ceglana
03.07.18
1. runda
vs. Andreea Mitu3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Romania Curtea De - ceglana
28.06.18
1. runda
vs. Gabriela Nicole Tatarus2-6, 6-1, 6-75 porażkaszczegóły meczu
25.06.18
Klasyf.
vs. Daniela Andreea Rosca6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
<