Wielka Brytania
26.02.01, 23 lat
26.02.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sasha Hill vs. Shelby Talcott - Wzajemne mecze
06.02.19 | 1. runda | Shelby Talcott | Sasha Hill | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Sasha Hill form & Shelby Talcott form
Sasha Hill - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
14.07.20 1. runda | vs. Nell Miller | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Lara Schmidt | 6-3, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bolton - halowa | ||||
02.04.19 1. runda | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.19 Klasyf. | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.19 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-76, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Shelby Talcott | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.19 Klasyf. | vs. Manon Peral | 6-2, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Micheline Aubuchon | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.10.18 Klasyf. | vs. Yulia Sokolovskaya | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dublin - dywanowa | ||||
05.08.18 Finał | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 Finał | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 Półfinał | vs. Alice Robbe | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.08.18 Półfinał | vs. Alice Robbe | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.08.18 Ćwierćfinał | vs. Linnea Malmqvist | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.08.18 Ćwierćfinał | vs. Linnea Malmqvist | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.18 2. runda | vs. Shaline-Doreen Pipa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.18 2. runda | vs. Shaline-Doreen Pipa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Shelby Talcott - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.19 1. runda | vs. Caroline Romeo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.19 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.19 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.19 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.19 1. runda | vs. Sasha Hill | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
15.01.19 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Haley Giavara | 6-2, 1-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
Cucuta - ceglana | ||||
08.11.18 Ćwierćfinał | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-3, - Shelby Talcott - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.18 2. runda | vs. Daniela Carrillo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Paula Perez Garcia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mexico City - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Charlotte Chavatipon | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Astra Sharma | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 Klasyf. | vs. Bojana Marinkov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Soumeya Anane | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth James | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Darwin - twarda | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
17.09.18 Klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 3-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Ya Hsin Lee | 6-0, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Ziyue Sun | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Kittika Aeb Iem | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Tecla - twarda | ||||
09.08.18 2. runda | vs. Maria Rivera Corado | 1-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Fort Worth - twarda | ||||
01.08.18 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Granby - twarda | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Akiko Omae | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Gatineau - twarda | ||||
15.07.18 Klasyf. | vs. Alicia Barnett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Brienne Minor | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Winnipeg - twarda | ||||
08.07.18 Klasyf. | vs. Emily Fanning | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |