MECZ
25.05.16 | 1. runda | Sadafmoh Tolibova | Kristina Kislyak | 6-4, 6-2 | Baku | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sadafmoh Tolibova | Kristina Kislyak | |
1. podanie % | 48/60 (80%) | 26/48 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/48 (58%) | 14/26 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/12 (50%) | 5/22 (23%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/48 (60%) | 26/60 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
17.04.99, 25 lat
17.04.99, 25 lat
Sadafmoh Tolibova vs. Kristina Kislyak - Wzajemne mecze
25.05.16 | 1. runda | Sadafmoh Tolibova | Kristina Kislyak | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Baku | twarda |
Sadafmoh Tolibova form & Kristina Kislyak form
Sadafmoh Tolibova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Irene Lavino | 6-1, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Maia Lumsden | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Avelina Sayfetdinova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Capurro Taborda | 7-5, 3-6, 1-4, - Sadafmoh Tolibova - krecz | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Lisa-Maria Moser | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.07.19 2. runda | vs. Diana Chehoudi | 3-6, 7-66, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda | vs. Justine Pysson | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Fergana - twarda | ||||
07.06.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-0, Marianna Zakarlyuk - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 0-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Muslima Akhunova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Daria Nazarkina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Katharina Hering | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.19 Ćwierćfinał | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 0-3, - Sadafmoh Tolibova - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.19 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Kristina Kislyak - ostatnie mecze
Don Benito - dywanowa | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Antonina Lysakova | 6-3, Antonina Lysakova - krecz | szczegóły meczu | |
01.05.17 Klasyf. | vs. Lusine Avanesyan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Goloputova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.17 Klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Nadezhda Sedysheva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.04.17 Klasyf. | vs. Polina Goloputova | 6-72, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.17 1. runda | vs. Romy Koelzer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - halowa | ||||
30.01.17 Klasyf. | vs. Lea Tholey | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sokhetskaya | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Almaty - halowa | ||||
24.01.17 1. runda | vs. Mai Minokoshi | 4-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.17 1. runda klasyf. | vs. Karina Kalkenova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.17 Klasyf. | vs. Elina Nepliy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
14.11.16 Klasyf. | vs. Daria Mishina | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
28.09.16 2. runda | vs. Aleksandra Vostrikova | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.16 1. runda | vs. Anna Iakovleva | 6-3, 2-3, Anna Iakovleva - krecz | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
18.09.16 1. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
30.08.16 1. runda | vs. Diana Krasnova | 6-2, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
25.07.16 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
08.06.16 1. runda | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
02.06.16 2. runda | vs. Kateryna Popova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.16 1. runda | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.05.16 Klasyf. | vs. Alexandra Pisareva | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
25.05.16 1. runda | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Altenkirchen - dywanowa | ||||
17.02.16 1. runda | vs. Ysaline Bonaventure | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
12.10.15 1. runda | vs. Varvara Flink | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.15 Klasyf. | vs. Agata Borgman | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.10.15 1. runda | vs. Ana Veselinovic | 6-2, 2-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.09.15 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |