MECZ
23.05.14 | 2. runda klasyf. | Olivia Rogowska | Olga Savchuk | 6-2, 6-3 | Paris | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Olivia Rogowska | Olga Savchuk | |
1. podanie % | 34/54 (63%) | 35/49 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/34 (62%) | 19/35 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/20 (60%) | 5/14 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/49 (51%) | 21/54 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/103 (56%) | 45/103 (44%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olivia Rogowska vs. Olga Savchuk - Wzajemne mecze
23.05.14 | 2. runda klasyf. | Olivia Rogowska | Olga Savchuk | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
Olivia Rogowska form & Olga Savchuk form
Olivia Rogowska - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
16.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 2. runda | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Gatineau - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saskatoon - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Stare - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60+H Torun - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W80 Dothan - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Olga Savchuk - ostatnie mecze
Moscow - halowa | ||||
15.10.17 2. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.17 1. runda klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
17.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ipek Soylu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
29.04.17 1. runda klasyf. | vs. Quirine Lemoine | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biel - halowa | ||||
08.04.17 1. runda klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.17 1. runda klasyf. | vs. Silvia Soler-Espinosa | - Olga Savchuk - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
08.10.16 1. runda klasyf. | vs. Lucie Hradecka | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
18.09.16 2. runda klasyf. | vs. Varatchaya Wongteanchai | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.09.16 1. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
09.09.16 1. runda klasyf. | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.16 2. runda klasyf. | vs. Taylor Townsend | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.16 1. runda klasyf. | vs. Polina Leykina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - twarda | ||||
02.08.16 2. runda | vs. Monica Puig | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.16 1. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 5-7, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
23.07.16 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Brady | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
16.07.16 1. runda klasyf. | vs. Yuliya Beygelzimer | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.16 1. runda klasyf. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
19.06.16 Klasyf. | vs. Mirjana Lucic-Baroni | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.06.16 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gibbs | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
12.06.16 2. runda klasyf. | vs. Anna Tatishvili | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.06.16 1. runda klasyf. | vs. Louisa Chirico | 4-6, 7-69, 7-65 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
05.06.16 2. runda klasyf. | vs. Katie Boulter | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.06.16 1. runda klasyf. | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
19.05.16 2. runda klasyf. | vs. Silvia Soler-Espinosa | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.16 1. runda klasyf. | vs. Laura Pous-Tio | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
13.05.16 1. runda klasyf. | vs. Virginie Razzano | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
19.02.16 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
13.02.16 1. runda klasyf. | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.16 1. runda klasyf. | vs. Tereza Smitkova | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.16 2. runda klasyf. | vs. Oceane Dodin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |