MECZ
11.11.17 | Półfinał | Olivia Rogowska | Abigail Tere-Apisah | 1-6, 6-4, 6-2 | Bendigo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Olivia Rogowska | Abigail Tere-Apisah | |
1. podanie % | 65/110 (59%) | 42/86 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/65 (66%) | 24/42 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/45 (36%) | 21/44 (48%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 5/17 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/86 (48%) | 51/110 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/196 (51%) | 96/196 (49%) |
Double foul | 9 | 7 |
Asy | 3 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olivia Rogowska vs. Abigail Tere-Apisah - Wzajemne mecze
31.10.18 | 1. runda | Olivia Rogowska | Abigail Tere-Apisah | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Canberra | twarda |
03.10.18 | 1. runda | Olivia Rogowska | Abigail Tere-Apisah | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Brisbane | twarda |
11.11.17 | Półfinał | Olivia Rogowska | Abigail Tere-Apisah | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Bendigo | twarda |
03.11.17 | Ćwierćfinał | Olivia Rogowska | Abigail Tere-Apisah | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Canberra | twarda |
14.10.17 | Finał | Olivia Rogowska | Abigail Tere-Apisah | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Cairns | twarda |
01.11.16 | 1. runda | Olivia Rogowska | Abigail Tere-Apisah | 0-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Canberra | twarda |
15.10.16 | Półfinał | Olivia Rogowska | Abigail Tere-Apisah | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Cairns | twarda |
Olivia Rogowska form & Abigail Tere-Apisah form
Olivia Rogowska - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
16.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 2. runda | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Gatineau - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saskatoon - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Stare - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60+H Torun - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W80 Dothan - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Abigail Tere-Apisah - ostatnie mecze
W25 Perth - twarda | ||||
29.02.20 Ćwierćfinał | vs. Irina Ramialison | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
21.02.20 Półfinał | vs. Destanee Aiava | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.02.20 Ćwierćfinał | vs. Sakura Hosogi | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.20 2. runda | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Launceston - twarda | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Sohyun Park | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 3-1, Nigina Abduraimova - krecz | szczegóły meczu | |
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Mai Minokoshi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
05.12.19 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 1-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Sabina Sharipova | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Nina Stadler | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Risa Ushijima | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Nadia Ravita | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
31.05.19 2. runda | vs. Erina Hayashi | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
24.05.19 Ćwierćfinał | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda | vs. Angelina Gabueva | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Tammy Tan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
19.05.19 Finał | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.05.19 Półfinał | vs. Ipek Soylu | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Chompoothip Jandakate | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |