MECZ
24.10.18 | 1. runda | Olga Helmi | Ana Filipa Santos | 6-4, 6-2 | Lousada | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Olga Helmi | Ana Filipa Santos | |
1. podanie % | 43/75 (57%) | 32/51 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/43 (72%) | 16/32 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/32 (34%) | 5/19 (26%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/51 (59%) | 33/75 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/126 (57%) | 54/126 (43%) |
Double foul | 12 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Olga Helmi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Olga Helmi | 1-2 | |
0-0, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Olga Helmi | 1-3 | |
Olga Helmi | 5-4 | |
0-0, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olga Helmi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Helmi vs. Ana Filipa Santos - Wzajemne mecze
19.10.22 | 1. runda | Olga Helmi | Ana Filipa Santos | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Loule | twarda |
24.10.18 | 1. runda | Olga Helmi | Ana Filipa Santos | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Lousada | halowa |
Olga Helmi form & Ana Filipa Santos form
Olga Helmi - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Camilia Samel Druz | 7-62, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Ana Filipa Santos - ostatnie mecze
W100 Oeiras - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
15.04.24 1. runda | vs. Matilde Jorge | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Florianopolis - ceglana | ||||
01.04.24 Klasyf. | vs. Leticia Garcia Vidal | 2-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jaeda Daniel | 7-62, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Sao - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nicole Roberta Serraglio | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Wakana Sonobe | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariana Gomes Sorrilha | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Michela Castro Zunino | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Agustina Soto Neira | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Pilar Beveraggi Lespiau | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tucuman - ceglana | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Amandine Hesse | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Olga Helmi | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Quinta - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |