MECZ
11.07.18 | 1. runda | Olga Danilovic | Richel Hogenkamp | 7-65, 6-0 | Versmold | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Olga Danilovic | Richel Hogenkamp | |
1. podanie % | 33/58 (57%) | 39/67 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/33 (76%) | 22/39 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/25 (56%) | 11/28 (39%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/67 (51%) | 19/58 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/125 (58%) | 52/125 (42%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Olga Danilovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
1-1 | Richel Hogenkamp | |
2-1 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Richel Hogenkamp | |
3-2 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Olga Danilovic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Danilovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olga Danilovic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
6-6 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Richel Hogenkamp | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Richel Hogenkamp | |
Olga Danilovic | 4-0 | |
0-0, 40-15 | ||
5-0 | Richel Hogenkamp | |
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Danilovic vs. Richel Hogenkamp - Wzajemne mecze
11.07.18 | 1. runda | Olga Danilovic | Richel Hogenkamp | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | Versmold | ceglana |
Olga Danilovic form & Richel Hogenkamp form
Olga Danilovic - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.07.23 Finał | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Półfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
03.06.23 3. runda | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Richel Hogenkamp - ostatnie mecze
W60 Madrid - twarda | ||||
15.06.22 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
04.06.22 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pretoria - twarda | ||||
01.04.22 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.03.22 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.03.22 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
24.02.22 3. runda | vs. Carol Zhao | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.22 2. runda | vs. Christina Rosca | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cancun - twarda | ||||
18.02.22 Ćwierćfinał | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.22 2. runda | vs. Salma Djoubri | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.22 1. runda | vs. Lara Salden | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.22 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.01.22 2. runda klasyf. | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.01.22 1. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Marie Benoit | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Traralgon - twarda | ||||
04.01.22 1. runda | vs. Sachia Vickery | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.01.22 Klasyf. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Zara Larke | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
26.09.21 Finał | vs. Alina Charaeva | 0-2, - Richel Hogenkamp - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.21 Półfinał | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.21 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.21 2. runda | vs. Shiho Akita | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.21 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
19.09.21 Finał | vs. Valeria Bhunu | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.21 Półfinał | vs. Joanne Zuger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Nicole Khirin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 4-2, Eliessa Vanlangendonck - krecz | szczegóły meczu |