MECZ
10.06.19 | 1. runda klasyf. | Nicoleta Dascalu | Ganna Poznikhirenko | 7-65, 6-1 | W60+H Rome | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nicoleta Dascalu | Ganna Poznikhirenko | |
1. podanie % | 36/65 (55%) | 40/80 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/36 (72%) | 24/40 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/29 (38%) | 13/40 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/80 (54%) | 28/65 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/145 (55%) | 65/145 (45%) |
Double foul | 4 | 9 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nicoleta Dascalu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nicoleta Dascalu | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nicoleta Dascalu | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Nicoleta Dascalu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nicoleta Dascalu vs. Ganna Poznikhirenko - Wzajemne mecze
10.06.19 | 1. runda klasyf. | Nicoleta Dascalu | Ganna Poznikhirenko | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | W60+H Rome | ceglana |
Nicoleta Dascalu form & Ganna Poznikhirenko form
Nicoleta Dascalu - ostatnie mecze
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ioana Daria Macos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Dominika Salkova | 7-5, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Marie Slamenikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Diana Shnaider | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.22 Klasyf. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Polina Gubina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 7-65, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
18.01.22 Klasyf. | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-5, - Nicoleta Dascalu - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
14.01.22 2. runda | vs. Suzan Lamens | 6-75, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.22 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-73, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Milovice - halowa | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 6-711, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
26.01.21 Klasyf. | vs. Gaelle Desperrier | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.21 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-0, Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
14.01.21 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.01.21 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.09.20 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Ganna Poznikhirenko - ostatnie mecze
W60 Templeton - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Dallas - halowa | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Evansville - twarda | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Colorado - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
20.05.23 Półfinał | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |