Indie
08.01.99, 25 lat
08.01.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Nandini Sharma vs. Luna Meers - Wzajemne mecze
15.05.17 | 2. runda klasyf. | Nandini Sharma | Luna Meers | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Oeiras | ceglana |
Nandini Sharma form & Luna Meers form
Nandini Sharma - ostatnie mecze
Lawrence - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
07.03.18 2. runda | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 1. runda | vs. Olga Helmi | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
06.12.17 2. runda | vs. Samantha Murray | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.12.17 1. runda | vs. Maya Jansen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Sathwika Sama | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Arthi Muniyan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
22.11.17 1. runda | vs. Gabriella Taylor | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Chanikarn Silakul | 1-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Tamachan Momkoonthod | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
20.10.17 2. runda | vs. Magdalena Frech | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.17 1. runda | vs. Lucia Quiterio | 6-74, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Anastazja Rosnowska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Alicia Barnett | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Anna Pribylova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
06.10.17 Ćwierćfinał | vs. Romy Koelzer | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.17 2. runda | vs. Beatriz Paciletti Duarte Da Costa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.17 1. runda | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.17 Klasyf. | vs. Catarina Castro Cerqueira | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Madrid - twarda | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Rocio De La Torre-Sanchez | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Sonja Keranen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montemor O - twarda | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Laura Sainsbury | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Luna Meers - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Caroline Romeo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Hala Fouad | 6-1, 1-0, Hala Fouad - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Anhelina Kalita | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 0-4, - Luna Meers - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Kei Kato | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Olympe Lancelot | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Marie Benoit | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Juliane Triebe | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Carolina Bulatovic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Julia Mikulski | 4-6, 6-1, 10-1 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Alina Silich | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 4-6, 0-1, - Luna Meers - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |