Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
08.01.03, 21 lat
08.01.03, 21 lat
Naho Sato vs. Annerly Poulos - Wzajemne mecze
22.01.18 | 2. runda | Naho Sato | Annerly Poulos | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Australian Open | twarda |
Naho Sato form & Annerly Poulos form
Naho Sato - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gaeul Jang | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Ying Zhang | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Savanna Ly | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Priscilla Hon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Shuo Feng | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Punnin Kovapitukted | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Annerly Poulos - ostatnie mecze
W25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 1-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Lara Walker | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Lea Ma | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Prescott | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.07.22 2. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | -def. | szczegóły meczu | |
06.07.22 1. runda | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.07.22 Klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.22 2. runda klasyf. | vs. Emma Pedretti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.06.22 Klasyf. | vs. Shona Nakano | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Sijia Wei | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 2-1, Beatrice Laura Pirtac - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.06.22 1. runda klasyf. | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.22 Klasyf. | vs. Mao Mushika | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Kashmira Manohar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.06.22 Ćwierćfinał | vs. Honoka Kobayashi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.06.22 2. runda | vs. Meng Yi Chen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Yana Mogilnitskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Koral Koldobski | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.05.22 Klasyf. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Megan Markov | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sana Garakani | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 6-2, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Asia Muhammad | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.22 Klasyf. | vs. Sarah Rokusek | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |