MECZ
16.11.17 | 2. runda | Michaela Honcova | Anna Turati | 5-7, 6-4, 6-0 | Norman | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Michaela Honcova | Anna Turati | |
1. podanie % | 70/90 (78%) | 56/82 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/70 (56%) | 28/56 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/20 (60%) | 10/26 (38%) |
Zdobyte break-ball | 8/13 (62%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/82 (54%) | 39/90 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/172 (55%) | 77/172 (45%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Michaela Honcova vs. Anna Turati - Wzajemne mecze
16.11.17 | 2. runda | Michaela Honcova | Anna Turati | 5-7, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Norman | twarda |
Michaela Honcova form & Anna Turati form
Michaela Honcova - ostatnie mecze
W15 Bratislava - ceglana | ||||
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.08.20 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Katriin Saar | 7-63, 4-6, 0-3, - Michaela Honcova - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Venla Ahti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Sara Errani | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
08.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rome - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Pribylova | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Pelham - ceglana | ||||
10.04.19 Klasyf. | vs. Lorraine M. Guillermo | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Sesil Karatantcheva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 3-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
W80 Palm - ceglana | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.04.19 1. runda | vs. Emily Fanning | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
13.02.19 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.02.19 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Kristina Kucova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
17.10.18 2. runda | vs. Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.18 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
17.09.18 1. runda | vs. Victoria Bosio | 6-4, 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
Zagreb - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Olga Doroshina | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu |
Anna Turati - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ada Kumru | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Nina Alibalic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Sofiya Volkova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rada Zolotareva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Nina Alibalic | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Carson Branstine | 4-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Tianmi Mi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alba Rey Garcia | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 2. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Vittoria Paganetti | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-0, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu |