INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lamis Alhussein Abdel Aziz vs. Mayar Sherif - Wzajemne mecze
20.07.17 | 2. runda | Mayar Sherif | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Lamis Alhussein Abdel Aziz form & Mayar Sherif form
Lamis Alhussein Abdel Aziz - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Hiromi Abe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu |
Mayar Sherif - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Lauren Davis | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rouen - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
01.04.24 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Sloane Stephens | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-2, - Mayar Sherif - krecz | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Mia Ristic | 7-5, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-711, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Julia Riera | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Camila Giorgi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Lin Zhu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Cori Gauff | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Xiyu Wang | 7-63, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Marketa Vondrousova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Eva Lys | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
18.06.23 Finał | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Nadia Podoroska | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Ann Li | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
11.06.23 Finał | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu |