MECZ
25.09.17 | 1. runda klasyf. | Masa Jovanovic | Xiangruyi Ji | 6-2, 6-1 | Brisbane | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
03.03.99, 25 lat
03.03.99, 25 lat
Masa Jovanovic vs. Xiangruyi Ji - Wzajemne mecze
25.09.17 | 1. runda klasyf. | Masa Jovanovic | Xiangruyi Ji | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Brisbane | twarda |
06.03.17 | 2. runda klasyf. | Masa Jovanovic | Xiangruyi Ji | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Mildura | trawiasta |
Masa Jovanovic form & Xiangruyi Ji form
Masa Jovanovic - ostatnie mecze
W60 Playford - twarda | ||||
28.10.19 Klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Darcy Parke | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Nika Kukharchuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Elie | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
17.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Jennifer Elie | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Ivanov | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
29.10.18 2. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
23.10.18 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.18 2. runda klasyf. | vs. Zara Brankovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.06.18 2. runda | vs. Milana Spremo | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.06.18 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
31.05.18 2. runda | vs. Barbara Bonic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.18 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
10.03.18 Półfinał | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.18 Ćwierćfinał | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, Olivia Tjandramulia - krecz | szczegóły meczu |
Xiangruyi Ji - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
16.04.24 Klasyf. | vs. Eleni Christofi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Masha Lazarenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-3, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ke Ren | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lily Fairclough | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kyna Decruy | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mariia Maksimova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mary Moskaltsova | 4-6, 7-64, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Darcy Parke | 7-63, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Isabella Bozicevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Isabella Bozicevic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Binasa Beslagic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Emma Westman | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Anne-Marie Medcalf | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Masa Jovanovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Penrith - twarda | ||||
18.09.17 Klasyf. | vs. Elizabeth James | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Cannizzaro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Xue Zhang | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Susan Salinas | 1-5, - Xiangruyi Ji - krecz | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
26.06.17 Klasyf. | vs. Kotomi Takahata | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu |