INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ksenia Laskutova vs. Yuliya Lysa - Wzajemne mecze
13.11.17 | Klasyf. | Ksenia Laskutova | Yuliya Lysa | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Norman | twarda |
Ksenia Laskutova form & Yuliya Lysa form
Ksenia Laskutova - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
26.04.24 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 3-0, Gozal Ainitdinova - krecz | szczegóły meczu | |
25.04.24 2. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
21.04.24 Finał | vs. Valeriya Yushchenko | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.04.24 Półfinał | vs. Anna Ureke | 6-0, 4-1, Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Irene Lavino | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Naima Karamoko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
07.04.24 Finał | vs. Alice Tubello | 2-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.04.24 Ćwierćfinał | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.04.24 Półfinał | vs. Alice Robbe | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Natalia Kowalczyk | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.03.24 Finał | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.03.24 Półfinał | vs. Kamilla Bartone | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Luca Udvardy | 6-76, 7-5, 4-0, Luca Udvardy - krecz | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Yuliya Lysa - ostatnie mecze
Brno - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Petra Januskova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Pantuckova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.18 2. runda | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.18 Klasyf. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Pavlinets | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
24.07.18 2. runda klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Tereza Martincova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.07.18 Klasyf. | vs. Karin Kennel | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Ani Vangelova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Kristyna Mamicova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
13.06.18 2. runda | vs. Maria Marfutina | 7-63, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.18 1. runda | vs. Paulina Czarnik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
06.06.18 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
09.05.18 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Zita Kovacs | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tbilisi - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Andreea Rosca | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.18 Klasyf. | vs. Alise Cernecka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Duda Ewa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.04.18 Ćwierćfinał | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.18 2. runda | vs. Marlies Szupper | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |