MECZ
01.07.19 | 1. runda klasyf. | Ksenia Laskutova | Valentina Ivanov | 7-67, 7-64 | W25 Den | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ksenia Laskutova vs. Valentina Ivanov - Wzajemne mecze
01.07.19 | 1. runda klasyf. | Ksenia Laskutova | Valentina Ivanov | 7-67, 7-64 | szczegóły meczu | W25 Den | ceglana |
Ksenia Laskutova form & Valentina Ivanov form
Ksenia Laskutova - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
26.04.24 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 3-0, Gozal Ainitdinova - krecz | szczegóły meczu | |
25.04.24 2. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
21.04.24 Finał | vs. Valeriya Yushchenko | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.04.24 Półfinał | vs. Anna Ureke | 6-0, 4-1, Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Irene Lavino | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Naima Karamoko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
07.04.24 Finał | vs. Alice Tubello | 2-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.04.24 Ćwierćfinał | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.04.24 Półfinał | vs. Alice Robbe | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Natalia Kowalczyk | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.03.24 Finał | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.03.24 Półfinał | vs. Kamilla Bartone | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Luca Udvardy | 6-76, 7-5, 4-0, Luca Udvardy - krecz | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Valentina Ivanov - ostatnie mecze
Billie Jean - twarda | ||||
12.04.24 Rubber 1 | vs. Joanna Garland | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.24 Rubber 1 | vs. Lin Zhu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
22.12.23 Półfinał | vs. Ivana Popovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Hikaru Sato | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Yui Chikaraishi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Katerina Stewart | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Yuki Naito | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.22 Klasyf. | vs. Aspen Schuman | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Hannah Viller Moller | 6-1, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
05.08.22 Ćwierćfinał | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.22 2. runda | vs. Madison Bourguignon | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Valentina Gaggini | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Vicky Veloso | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
29.07.22 Ćwierćfinał | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
28.07.22 2. runda | vs. Liisa Vehvilainen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.07.22 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.22 Klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.07.22 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.07.22 2. runda | vs. Julita Saner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.07.22 1. runda | vs. Zlata Yankovskaya | 3-6, 6-2, 3-0, Zlata Yankovskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.07.22 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |