MECZ
13.11.17 | 1. runda | Katriin Saar | Naima Karamoko | 6-4, 6-3 | Helsinki | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Katriin Saar | Naima Karamoko | |
1. podanie % | 32/60 (53%) | 49/73 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/32 (59%) | 28/49 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/28 (61%) | 11/24 (46%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/73 (47%) | 24/60 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/133 (53%) | 63/133 (47%) |
Double foul | 6 | 4 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Estonia
11.03.02, 22 lat
11667 $
11.03.02, 22 lat
11667 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Katriin Saar vs. Naima Karamoko - Wzajemne mecze
13.11.17 | 1. runda | Katriin Saar | Naima Karamoko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Helsinki | halowa |
Katriin Saar form & Naima Karamoko form
Katriin Saar - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Alisha Reayer | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Freya Christie | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Helsinki - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Heta Nuutinen | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
24.09.22 1. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Sarah Adegoke | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norrkoping - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Julita Saner | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.22 1. runda | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Alexandra Anttila | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
11.07.22 Klasyf. | vs. Kristina Paskauskas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Matthews | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Simona Ogescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Varberg - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 Klasyf. | vs. Agnes Mitteregger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Louise Wikander | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
15.04.22 Rubber 1 | vs. Panna Udvardy | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.22 Klasyf. | vs. Marie Mettraux | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Helsingborg - halowa | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |
Naima Karamoko - ostatnie mecze
W75 Chiasso - ceglana | ||||
16.04.24 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Angela Lazic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-72, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Cynthia Wanjala | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Ella Haavisto | 6-4, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tian Jialin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Pauline Payet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ines Ibbou | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-74, 9-11 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Martial | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 3-0, Gergana Topalova - krecz | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Natalia Szabanin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Louise Kerstin Marie Ternstrom | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |