MECZ
03.08.17 | 2. runda | Katerina Stewart | Elizaveta Ianchuk | 6-2, 6-2 | Fort Worth | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Katerina Stewart | Elizaveta Ianchuk | |
1. podanie % | 26/44 (59%) | 37/71 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/26 (81%) | 24/37 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/18 (50%) | 9/34 (26%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/71 (54%) | 14/44 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/115 (59%) | 47/115 (41%) |
Double foul | 1 | 8 |
Asy | 5 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katerina Stewart vs. Elizaveta Ianchuk - Wzajemne mecze
03.08.17 | 2. runda | Katerina Stewart | Elizaveta Ianchuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Fort Worth | twarda |
10.03.14 | Finał | Katerina Stewart | Elizaveta Ianchuk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Orlando | ceglana |
Katerina Stewart form & Elizaveta Ianchuk form
Katerina Stewart - ostatnie mecze
W25 Florence - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Luiza Fullana | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Solana Sierra | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
05.08.23 Półfinał | vs. Solana Sierra | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Lourdes Ayala | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Maria Victoria Burstein | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Candela Vazquez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Dunja Maric | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Michaela Laki | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Laura Svatikova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 Ćwierćfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 6-74, 7-5, 2-10 | szczegóły meczu | |
17.06.23 2. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Valentina Ivanov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Gergana Topalova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 7-67, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Lia Karatancheva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
12.05.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Jokic | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.05.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Eleana Yu | 6-71, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
26.04.23 2. runda | vs. Julia Riera | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Elizaveta Ianchuk - ostatnie mecze
Naples - ceglana | ||||
28.05.18 2. runda klasyf. | vs. Nicole Hammond | - Elizaveta Ianchuk - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
28.05.18 1. runda klasyf. | vs. Maja Pietrowicz | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Osprey - ceglana | ||||
23.05.18 1. runda | vs. Quinn Gleason | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Harbour - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Angelina Zhuravleva | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Landisville - twarda | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Mueller | 2-3, - Elizaveta Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
Fort Worth - twarda | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Katerina Stewart | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Brienne Minor | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Ashley Kratzer | 1-6, - Elizaveta Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
Naples - ceglana | ||||
17.05.17 1. runda | vs. Taylor Johnson | 2-1, - Elizaveta Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
Naples - ceglana | ||||
12.05.17 Ćwierćfinał | vs. Kayla Day | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.05.17 2. runda | vs. Olivia Rogowska | 6-1, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.05.17 1. runda | vs. Yuki Kristina Chiang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
05.05.17 Ćwierćfinał | vs. Sofya Zhuk | 6-4, 5-7, 2-3, - Elizaveta Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
04.05.17 2. runda | vs. Victoria Duval | 6-3, 1-1, Victoria Duval - krecz | szczegóły meczu | |
03.05.17 1. runda | vs. Ronit Yurovsky | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charlottesville - ceglana | ||||
26.04.17 1. runda | vs. Sesil Karatantcheva | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Tori Kinard | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.17 Klasyf. | vs. Julia Elbaba | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Charlotte Robillard-Millette | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dothan - ceglana | ||||
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Ashley Kratzer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Elbaba | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pelham - ceglana | ||||
13.04.17 Ćwierćfinał | vs. Alexa Guarachi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.04.17 2. runda | vs. Elyne Boeykens | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.04.17 1. runda | vs. Julia Elbaba | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
01.04.17 1. runda klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tampa - ceglana | ||||
15.03.17 1. runda | vs. Katerina Kramperova | 2-2, - Elizaveta Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
11.03.17 Półfinał | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.17 Ćwierćfinał | vs. Sanaz Marand | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.03.17 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.17 1. runda | vs. Nicole Frenkel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |