INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Vdovenco vs. Julia Terziyska - Wzajemne mecze
10.04.17 | 2. runda klasyf. | Julia Terziyska | Anastasia Vdovenco | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Istanbul | twarda |
Anastasia Vdovenco form & Julia Terziyska form
Anastasia Vdovenco - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Barletta - ceglana | ||||
16.05.19 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.19 Półfinał | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.03.19 1. runda | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Julia Terziyska - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.04.24 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.04.24 Ćwierćfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Edda Mamedova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Galena Krastenova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 5-7, 1-5, - Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Alice Rame | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
15.06.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Linn Puls | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Macon - halowa | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.22 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 1-2, - Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.22 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.22 Półfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-5, - Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
18.11.22 Ćwierćfinał | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
17.11.22 2. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
05.08.22 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 2-3, - Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
04.08.22 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |