Korea
13.02.94, 30 lat
11143 $
13.02.94, 30 lat
11143 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
19.10.95, 28 lat
19.10.95, 28 lat
Hyojung Yea vs. Na-Young Lee - Wzajemne mecze
07.09.15 | 2. runda klasyf. | Hyojung Yea | Na-Young Lee | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Yeongwol | twarda |
Hyojung Yea form & Na-Young Lee form
Hyojung Yea - ostatnie mecze
W15 Gimcheon - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Shiori Fukuda | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Yeong Won Jeong | 6-3, 4-2, Yeong Won Jeong - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Daria Mishina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Satsuki Koike | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Sihyeong Cho | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Mijeong Park | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Chanel Simmonds | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Dayeon Back | 0-6, 2-4, - Hyojung Yea - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Eunji Lim | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
30.08.18 2. runda | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.18 1. runda | vs. Da Ye Kim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Sohyun Park | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Ayaka Okuno | 6-4, 2-0, Ayaka Okuno - krecz | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
16.08.18 2. runda | vs. Se-Hyun Kim | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 1. runda | vs. Heejin Han | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
19.06.18 Klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jeongyun Lee | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gyeongsan - twarda | ||||
15.06.18 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.18 2. runda | vs. Se-Hyun Kim | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.18 1. runda | vs. Sung-Hee Han | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.18 Klasyf. | vs. Cherry Kim | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. Yuqi Sheng | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Subin Park | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Ayaka Okuno | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.18 Klasyf. | vs. Mi Seong Sim | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
22.05.18 Klasyf. | vs. Dabin Kim | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Na-Young Lee - ostatnie mecze
Daegu - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Da Hye Kim | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Chae Hyun Sim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Jia Qi Ren | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Jeongyun Lee | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
05.06.17 Klasyf. | vs. Eun Se Jang | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Han Byeol Lee | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Yexin Ma | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Yeong Won Jeong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Sol Hee Sim | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Yunjeong Park | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Mijung Kang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.16 Klasyf. | vs. Se-Hyun Kim | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
11.07.16 2. runda klasyf. | vs. Han-Bit Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Ji-Young Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Mihoki Miyahara | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Soomin Kim | 6-3, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.06.16 2. runda klasyf. | vs. Yujin Ahn | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Seohyeon Kim | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
16.05.16 1. runda klasyf. | vs. Sang Hee Park | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
04.04.16 1. runda klasyf. | vs. Vita Mediana | 7-5, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
04.04.16 2. runda klasyf. | vs. Shiho Hisamatsu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
07.09.15 2. runda klasyf. | vs. Hyojung Yea | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Ji Yun Yun | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
31.08.15 2. runda klasyf. | vs. Zhanlan Wei | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.15 1. runda klasyf. | vs. Gahyun Woo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
24.08.15 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 6-75, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
17.08.15 1. runda klasyf. | vs. Ji-Hee Lee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
10.08.15 1. runda klasyf. | vs. Ji Yun Park | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
15.06.15 2. runda klasyf. | vs. Yurika Sema | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |