MECZ
01.07.16 | Półfinał | Anastasia Vdovenco | Gabriela Lee | 6-3, 6-3 | Focsani | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Vdovenco | Gabriela Lee | |
1. podanie % | 43/53 (81%) | 33/53 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/43 (53%) | 11/33 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/10 (20%) | 6/20 (30%) |
Zdobyte break-ball | 8/13 (62%) | 5/6 (83%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/53 (68%) | 28/53 (53%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/106 (58%) | 45/106 (42%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Vdovenco vs. Gabriela Lee - Wzajemne mecze
01.07.16 | Półfinał | Anastasia Vdovenco | Gabriela Lee | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Focsani | ceglana |
01.06.15 | 2. runda | Anastasia Vdovenco | Gabriela Lee | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Galati | ceglana |
24.06.13 | Ćwierćfinał | Anastasia Vdovenco | Gabriela Lee | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Bals | ceglana |
25.06.12 | Klasyf. | Anastasia Vdovenco | Gabriela Lee | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | Bals | ceglana |
28.05.12 | 2. runda | Anastasia Vdovenco | Gabriela Lee | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Arad | ceglana |
21.05.12 | 1. runda klasyf. | Gabriela Lee | Anastasia Vdovenco | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Timisoara | ceglana |
Anastasia Vdovenco form & Gabriela Lee form
Anastasia Vdovenco - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Barletta - ceglana | ||||
16.05.19 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.19 Półfinał | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.03.19 1. runda | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Gabriela Lee - ostatnie mecze
Oeiras - ceglana | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Anna Siskova | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Amalia Suciu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Charo Esquiva Banuls | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.03.24 Klasyf. | vs. Astra Sharma | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Rebecca Marino | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Madison Sieg | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Hailey Baptiste | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Adriana Reami | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Akasha Urhobo | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Pieri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Renata Zarazua | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lucia De Santa Ana | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Dasha Plekhanova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Grace Min | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |