MECZ
24.04.19 | 1. runda klasyf. | Francesca Jones | Lucia Cortez Llorca | 7-62, 6-2 | W25 Santa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Francesca Jones vs. Lucia Cortez Llorca - Wzajemne mecze
24.04.19 | 1. runda klasyf. | Francesca Jones | Lucia Cortez Llorca | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Santa | ceglana |
Francesca Jones form & Lucia Cortez Llorca form
Francesca Jones - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 7-65, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Laura Siegemund | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
31.03.24 Finał | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.03.24 Półfinał | vs. Julia Riera | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Robin Montgomery | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-2, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Marie Benoit | 7-65, 4-2, Marie Benoit - krecz | szczegóły meczu | |
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Jessica Pieri | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-0, 6-75 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 3-6, 7-65, 4-4, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
10.11.23 3. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Zoe Hitt | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Viktorija Golubic | 3-4, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Emma Lene | 7-65, 4-3, Emma Lene - krecz | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 1-4, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
29.04.23 Półfinał | vs. Solana Sierra | - | szczegóły meczu |
Lucia Cortez Llorca - ostatnie mecze
W100 Oeiras - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Chiasso - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Alina Granwehr | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Eleni Christofi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Puvill | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |