MECZ
26.03.18 | Ćwierćfinał | Olga Danilovic | Elitsa Kostova | 6-4, 6-2 | Santa Margherita | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Olga Danilovic | Elitsa Kostova | |
1. podanie % | 25/48 (52%) | 37/55 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/25 (80%) | 22/37 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/23 (74%) | 9/18 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/55 (44%) | 11/48 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/103 (59%) | 42/103 (41%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Olga Danilovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Elitsa Kostova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Elitsa Kostova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-2 | Elitsa Kostova | |
0-0, 30-40 | ||
Olga Danilovic | 2-3 | |
Olga Danilovic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Olga Danilovic | 3-4 | |
Olga Danilovic | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Olga Danilovic | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
Olga Danilovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Elitsa Kostova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Elitsa Kostova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Danilovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Elitsa Kostova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Danilovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Elitsa Kostova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Danilovic vs. Elitsa Kostova - Wzajemne mecze
26.03.18 | Ćwierćfinał | Olga Danilovic | Elitsa Kostova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Olga Danilovic form & Elitsa Kostova form
Olga Danilovic - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
26.04.24 2. runda | vs. Danielle Rose Collins | 6-4, 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Clara Burel | 3-6, 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.04.24 Klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
06.04.24 Półfinał | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Elsa Jacquemot | 7-60, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Simona Waltert | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.07.23 Finał | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Półfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |
Elitsa Kostova - ostatnie mecze
Belgrade - ceglana | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Estelle Cascino | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Dalma Galfi | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
24.06.21 2. runda klasyf. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
11.06.21 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.21 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
05.04.21 1. runda | vs. Bianca Turati | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Dubai - twarda | ||||
01.04.21 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.03.21 2. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.03.21 1. runda | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
18.11.20 1. runda | vs. Jule Niemeier | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda klasyf. | vs. Monica Niculescu | 0-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ce | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
31.08.20 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
17.08.20 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Emma Raducanu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
15.02.20 1. runda klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |