INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alena Tarasova vs. Ekaterina Kazionova - Wzajemne mecze
07.11.16 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Kazionova | Alena Tarasova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Minsk | halowa |
Alena Tarasova form & Ekaterina Kazionova form
Alena Tarasova - ostatnie mecze
Khimki - halowa | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
01.03.18 2. runda | vs. Diana Demidova | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.18 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Anhelina Kalita | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Saint Petersburg - halowa | ||||
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Olga Puchkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 7-64, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
11.09.17 Klasyf. | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
15.08.17 1. runda | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Sadafmoh Tolibova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Namangan - twarda | ||||
05.06.17 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Andijan - twarda | ||||
30.05.17 1. runda | vs. Arina Folts | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
02.05.17 1. runda | vs. Polina Monova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.04.17 2. runda | vs. Marta Lesniak | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.17 1. runda | vs. Mariana Drazic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
23.04.17 Finał | vs. Marta Lesniak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.17 Półfinał | vs. Nastja Kolar | 6-4, 1-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
21.04.17 Ćwierćfinał | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.04.17 2. runda | vs. Jue Wang | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.04.17 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.03.17 Półfinał | vs. Sofia Shapatava | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.03.17 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Frolova | 5-7, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.03.17 2. runda | vs. Cristina Adamescu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.17 1. runda | vs. Lidya Yargovan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.03.17 2. runda | vs. Maryna Chernyshova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.17 1. runda | vs. Anais Kikuchi | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.03.17 2. runda | vs. Eleonora Molinaro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.17 1. runda | vs. Mirabelle Njoze | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
21.02.17 1. runda | vs. Polina Monova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.17 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Ekaterina Kazionova - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Jiho Shin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.24 1. runda | vs. Mariya Sinitsyna | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Angelina Wirges | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.04.24 Klasyf. | vs. Grete Gull | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.12.23 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |