MECZ
05.10.20 | 1. runda | Daria Lopatetskaya | Brenda Fruhvirtova | 6-1, 7-63 | French Open | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Brenda Fruhvirtova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Brenda Fruhvirtova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Brenda Fruhvirtova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Brenda Fruhvirtova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Brenda Fruhvirtova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Brenda Fruhvirtova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Brenda Fruhvirtova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Brenda Fruhvirtova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daria Lopatetskaya | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Brenda Fruhvirtova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Brenda Fruhvirtova | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daria Lopatetskaya vs. Brenda Fruhvirtova - Wzajemne mecze
05.10.20 | 1. runda | Daria Lopatetskaya | Brenda Fruhvirtova | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | French Open | ceglana |
Daria Lopatetskaya form & Brenda Fruhvirtova form
Daria Lopatetskaya - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Brenda Fruhvirtova - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Arantxa Rus | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Katie Boulter | 6-75, 0-1, - Brenda Fruhvirtova - krecz | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Sijia Wei | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Talia Gibson | 1-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Petra Hule | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Cori Gauff | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Anna Blinkova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Elyse Tse | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
25.11.23 Finał | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Półfinał | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Lee | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Amy Zhu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.23 Finał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Michaela Laki | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Lara Salden | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Lian Tran | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Sinja Kraus | 6-73, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anna Gabric | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.23 Finał | vs. Guillermina Naya | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Alisa Oktiabreva | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tatiana Pieri | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu |