Niemcy
26.11.97, 26 lat
26.11.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polska
26.02.99, 25 lat
17763 $
26.02.99, 25 lat
17763 $
Constanze Stepan vs. Daria Kuczer - Wzajemne mecze
25.02.18 | 2. runda klasyf. | Daria Kuczer | Constanze Stepan | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Constanze Stepan form & Daria Kuczer form
Constanze Stepan - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nicole Khirin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.10.19 Klasyf. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Polina Gubina | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Barbora Cibakova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Ekaterina Nikiforova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Prati | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ivania Martinich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 Klasyf. | vs. Lorin Tilipman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
23.05.18 1. runda | vs. Nastassja Burnett | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.02.18 1. runda | vs. Karolina Berankova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.02.18 Klasyf. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Daria Kuczer - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Jana Hossam Salah | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 Klasyf. | vs. Sara Milanese | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Renata Jamrichova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Oliwia Szymczuch | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Annabelle Lammas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Julie Belgraver | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Varvara Panshina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ai Maruyama | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Aminata Sall | 7-63, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Annika Barth | 6-75, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Tea Lukic | 3-6, 0-1, - Daria Kuczer - krecz | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Zi Yi Gao | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Krsteva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Madelief Hageman | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Diatlova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zumra Balkan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu |