MECZ
13.06.19 | 2. runda | Da Ye Kim | Ayaka Okuno | 6-4, 5-7, 6-4 | W15 Gimcheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Da Ye Kim | Ayaka Okuno | |
1. podanie % | 93/112 (83%) | 43/98 (44%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/93 (49%) | 26/43 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/19 (47%) | 25/55 (45%) |
Zdobyte break-ball | 8/14 (57%) | 7/14 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/98 (48%) | 57/112 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 102/210 (49%) | 108/210 (51%) |
Double foul | 2 | 7 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Da Ye Kim | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ayaka Okuno | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Da Ye Kim | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Ayaka Okuno | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Da Ye Kim | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Da Ye Kim | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Da Ye Kim | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ayaka Okuno | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Da Ye Kim | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Da Ye Kim | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ayaka Okuno | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Da Ye Kim | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Da Ye Kim | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Ayaka Okuno | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Da Ye Kim | 4-5 | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Da Ye Kim | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Ayaka Okuno | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Da Ye Kim | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Da Ye Kim | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Ayaka Okuno | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Da Ye Kim | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Da Ye Kim | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Da Ye Kim | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Korea
20.05.99, 24 lat
20.05.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Da Ye Kim vs. Ayaka Okuno - Wzajemne mecze
13.06.19 | 2. runda | Da Ye Kim | Ayaka Okuno | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Gimcheon | twarda |
Da Ye Kim form & Ayaka Okuno form
Da Ye Kim - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lorena Schaedel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Carolina Troiano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Eunhye Lee | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Eunji Lim | 6-74, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Jieon Oh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Liuyan An | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Soo Ha Jang | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Jiale Zhang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Chaewon Whang | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ye Eun Kim | 1-6, 6-1, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Eunji Lim | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Elicia Kim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Na Hyun Kang | 6-77, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
22.08.22 Klasyf. | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Eun Bi Lee | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Risa Ushijima | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Eunhye Lee | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Seung-Yeon Hong | 6-4, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Eunji Oh | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Eunji Lim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Hoyeon Nor | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Kanako Morisaki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Mijeong Park | 6-0, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu |
Ayaka Okuno - ostatnie mecze
W15 Los - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jenna Sloan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sydney-Nicole Clarke | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
20.02.23 Klasyf. | vs. Fitriani Sabatini | 3-6, 1-4, - Ayaka Okuno - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Yanni Liu | 7-64, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Hanyu Guo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Fitriana Sabrina | 3-6, 6-3, 2-2, Fitriana Sabrina - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mami Mabuchi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ania Hertel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Shatoo Mohamad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Dallas - twarda | ||||
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Rancho - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Haley Giavara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sharrmadaa Baluu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Naples - ceglana | ||||
08.03.22 1. runda | vs. Madison Sieg | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Malaika Rapolu | 2-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Anita Sahdiieva | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
21.09.21 1. runda klasyf. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-4, - Ayaka Okuno - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Pelham - ceglana | ||||
17.05.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Abrams | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
04.05.21 1. runda klasyf. | vs. Gianna Pielet | 6-3, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 1-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - twarda | ||||
25.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Sanchez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Erika Sema | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |